12 Temmuz 2015 Pazar

Çevrimiçi Kız-Zoe Sugg Kitap Yorumu


Penny,Çevrimiçi Kız blogunda hayatını,arkadaşlarını,erkekleri,panik ataklarını yani kısaca onu korkutan ve mutlu eden şeyleri yazmaktadır.Ancak Penny'nin panik atakları git gide artmaya başlar.

Ve bir gün ailesi New Yorkta bir düğünün organizasyonu için teklif alır ve gitmeleri gerekir.
Noel olduğu için ve Penny'e hava değişimi olsun diye onu da götürürler.Ama New York da onu bir şey beklemektedir.

Noah.

Zoe Sugg 
Penny onu görür görmez etkilenir ve işler bundan sonra gerçekten güzel gider ve panik atakları azalmaya başlar.
Tatil ve ailesinin işi bitiğinde Brighton'a dönme zamanı gelmiştir.Her şey yolunda giderken bir gün Noah'ın gizli sırrı ortaya çıkar ve her şey tepetaklak olur...


''Sonbahar kızı  
Dünyamı değiştirdin.
Ayı kehribara çevirdin.''


Gerçekten çok güzel bir kitap hem çok içten hemde çok akıcı.Sonunu tahmin edebileceğimiz bir kitaptı ama bence kurgusu güzeldi. Noah ile Penny'nin New York da geçirdiği günler,aşkları hepsi çok güzeldi.Bildiğiniz kitabın o bölümlerini tebessüm ederek okudum.Ama o olayda (olayı söylemiyorum spoiler vermemek için) Elliot dan (Penny'nin en iyi arkadaşı) bile şüpe duydum.


''Senden o kadar çok hoşlanıyorum ki bu aşk olabilir.''

Ama bence gerçekten kitap güzeldi ve sonu tam istediğim gibi bitti.Ama kitap bana büyülü gibi geldi yani o anlatım Noah'ın sözleri,haraketleri,gezdikleri yerler çok güzeldi.Hele o yılbaşı gecesi neydi öyle :D.Yani anladığınız üzere bence bu kitabı okuyun mutlu ediyor insanı,kafasını dağtıyor.

Puanım: 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder